9.DOĞAL VE SAĞLIKLI ÜRÜNLER FUARI

26 Eylül 2018
230
9.doğal Ve Sağlıklı Ürünler Fuarı

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak 10 - 13 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Exponatura 2019 – 9. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı

Tureks Uluslararası Fuarcılık olarak 10 - 13 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Exponatura 2019 – 9. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı’nı organize etmekteyiz.

 

Gittikçe büyüyen ve önem kazanan bir sektöre hitap eden Exponatura Fuarı, Türkiye’nin zengin kaynaklarından doğal ve sağlıklı yaşam seçeneklerinin ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtılmasını sağlayan firmalara yeni iş bağlantıları ve ihracat kapıları açan bir ticaret platformudur.

 

Geçen Exponatura Fuarı, kıtaların buluşma noktası İstanbul’da, 6 farklı ülkeden 168 katılımcıyı, sektör profesyonelleri ile bir araya getirdi. Doğal, organik ve sağlıklı ürünler sektöründe birçok ürün ve hizmet, Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda 19 farklı ülkeden gelen toplam 14.257 ziyaretçinin beğenisine sunuldu.

 

Amacımız ileri gelen perakende ve toptancı şirketleri - üreticileri, profesyonel sektör alıcıları ile bir araya getirmek, yeni iş bağlantı ve fırsatları yaratmak. Bununla birlikte sektörlerin, potansiyellerini açığa çıkarmak, geliştirmek bu sayede de ülke ekonomisi ve ticaretine katkı sağlamak.

 

Bu çerçeve de sektörün gelişimine ve organizasyonun başarısına katkı sağlamak amacıyla fuar duyurularının yapılması, firmaların fuara katılımları yönünde teşvik edilmesi ve kurumunuzdaki ilgili kişilerin fuarı ziyaret etmesi konularında desteklerinizi rica ediyoruz.

 

Konuyu değerlendirmelerinize sunar, katılımınızla fuarı onurlandırmanızı dileriz.

 

 

Saygılarımızla, Nergis Aslan Genel Müdür

 

 

 

EXPONATURA FUARI HAKKINDA

Fuar Yeri ve Tarihi: İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy - İstanbul / 10 - 13 Ocak 2019

Organizatör: Tureks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

Fuar Kapsamı: Doğal ve Organik Gıda ve Ürünler, Doğal ve Organik İçecekler, Diyabetik Ürünler, Doğal Tedaviler, Bitkisel İlaçlar, Vitaminler ve Enzimler, Bitkisel Kozmetik ve Güzellik Ürünleri

Hedef Ziyaretçi Profili: Doğal ve Organik Ürün Alıcıları, Satıcıları, Gıda Üreticileri, Alıcı ve Satıcıları, Doğal Ürün İhracatçıları ve İthalatçıları, Zincir Marketler, Doğal Ürün Mağazaları, Çiftlik Ürün Mağazaları, Kozmetik Mağazaları, Distribütö

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
abigem
BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Umem Beceri'10

Yukarı çık.

Navigasyon

Close