Borsa’dan Dondurma Pilav

17 Temmuz 2017
247
Borsa’Dan Dondurma Pilav

Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Ticaret Borsası ile Ticaret Odası, Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz Demokrasi nöbetine katılacak vatandaşlara dondurma ve pilav dağıtacak.

Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Ticaret Borsası ile Ticaret Odası,  Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz Demokrasi nöbetine katılacak vatandaşlara dondurma ve pilav dağıtacak. 249 yurttaşın şehit düştüğü 15 Temmuz darbesini bir kez daha lanetleyen Borsa Başkanı İbrahim Mutlu, Türk Milletinin tarihi bir destan yazarak kalkışmayı önlendiğini söyledi.

 
Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü dolayısı ile açıklamalarda bulundu. Kalkışmayı lanetlediklerini belirten Mutlu, “Asker üniformasına gizlenen teröristler düşmana doğrultması gereken silahı millete doğrulttu ama Türk Milleti tarihi bir destan yazarak tankların önünde bu kalkışmayı önledi” dedi.
Askeri darbe girişiminin sadece demokrasiye yönelik olmadığının da altını çizen Mutlu bölgesinde ekonomik güç olan, istikrarı yakalayan Türkiye’nin ekonomisinin de bu darbe ile çökertilmesinin amaçlandığını belirtti.

Mutlu, açıklamasını şöyle sürdürdü:

 

“15 Temmuz FETÖ kalkışması, asırlardır süren saldırı ve habis senaryoların en vahşi, en acımasız türüdür. Türk milleti işgali engellemiştir. Ederi bir dolar olan hainler verilen salalar ile, tankın önüne sere serpe yatan kahramanlar ile durdurulmuş, dağlanmış ve dağıtılmışlardır. Gönen halkı tıpkı Kurtuluş Savaşında olduğu gibi Kuva-yi Milliye ruhuyla o karanlık gecede sokaklara dökülmüş, karanlık geceyi aydınlatmış, demokrasisine ve devletine sahip çıkmıştır. Biz de Balıkesir Ticaret Borsası olarak bu bilinç ile ekonomimizde istihdama katkı vererek, daha çok üreterek, daha çok çalışarak 15 Temmuz’da ülkemizi işgal etmek isteyen güçlere cevabımızı vereceğiz. 15 Temmuz’da 249 vatan evladı şehit, 2 bin 193 vatan evladı gazi olmuştur. Hepsine şükran borçluyuz. 15 Temmuz’da destan yazan milletimizle övünüyoruz. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyoruz.” 

 

KAYNAK: http://www.gonenpostasi.net/2017/07/17/borsadan-dondurma-pilav/

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
abigem
BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Umem Beceri'10

Yukarı çık.

Navigasyon

Close