Temeli Hisarcıklıoğlu Atacak

12 Temmuz 2016
244
Temeli Hisarcıklıoğlu Atacak

TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu enerji tesisimizin açılışına katılacak. Biz de Borsamızın hizmet binasının temel atma törenini aynı güne denk getirmeyi düşünüyoruz.

TOBB’un 402.500 TL kaynak aktardığı Gönen Ticaret Borsası hizmet binası ve sosyal tesisler için Eylül ayı sonunda temel atma töreni düzenlenecek. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla temel atma töreni düzenleyeceklerini bildiren Borsa Başkanı Mutlu, “TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu, enerji tesisimizin açılışına katılacak. Biz de, Borsamızın hizmet binasının temel atma törenini aynı güne denk getirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, üyelerine “Eylül ayı sonunda hizmet binamızın ve sosyal tesisimizin temelini atacağız” müjdesini verdi. 22 dönüm alana kurulacak olan hizmet binası ve sosyal tesisin kaynağının hazır olduğunu da vurgulayan Mutlu, “18.madde uygulaması yapılan arsamız şu an askıda, 26 temmuz’da askıdan iniyor. Tesisimizin projesi de parası da hazır” dedi.

Tarımın kalbinin attığı Gönen’e, Güney Marmara’da örnek gösterilecek bir tesis kazandırmayı düşündüklerini de kaydeden Mutlu, Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla temel atma töreni düzenleyeceklerini de açıkladı.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, Biyokütle Enerji Tesisinin açılışına katılacağını anımsatan Borsa Başkanı İbrahim Mutlu, “Enerji tesisimizin açılışıyla borsa hizmet binamızın temel atma törenini aynı güne denk getirip, TOBB’un da 402.500 Tl kaynak aktardığı hizmet binamızın temelini TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na attırmayı düşün%C

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
abigem
BALO Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar
TOBB Türkiye Fuar Rehberi
Gümrük ve Turizm İşletmeleri
İktisadi Kalkınma Vakfı
Kredi Garanti Fonu
Meybem
Tepav
Tobb Üniversitesi
Umem Beceri'10

Yukarı çık.

Navigasyon

Close